Welcome to Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Śremie   Kliknij, aby usłyszeć tekst! Welcome to Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Śremie

Nasza Poradnia

Opcje czcionki. Lektor na końcu artykułu.

 

 

 

IMG_0137

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Śremie jest specjalistyczną placówką oświatową funkcjonującą od 1967r.

Rejonem naszej działalności objęte są następujące gminy: Śrem, Dolsk, Brodnica i Książ Wlkp.

Organem prowadzącym placówkę jest Powiat Śremski. Podlegamy nadzorowi pedagogicznemu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu.

Udzielamy pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej. Wspomagamy dzieci i młodzież w prawidłowym rozwoju oraz udzielamy pomocy w korygowaniu zaburzeń. Pomocą obejmujemy także rodziców i nauczycieli.

Poradnia posiada uprawnienia do wydawania orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego oraz orzeczeń o potrzebie indywidualnego nauczania dla dzieci i młodzieży niewidzących i słabo widzących oraz dzieci i młodzieży niesłyszących i słabo słyszących oraz dzieci z autyzmem wczesnodziecięcym – na mocy decyzji Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 11 lutego 2009 r., nr pisma WESWIO-425/6/09.

Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantują: wysokie kwalifikacje pracowników, ogromne zaangażowanie, gotowość do nieustannego doskonalenia zawodowego i wprowadzania nowych form pracy.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo informacje dotyczące naszej placówki, kadry oraz aktualnej oferty. Możecie zapoznać się z aktualnymi informacjami, pobrać druki a także znaleźć linki do innych, związanych z edukacją instytucji.

Korzystanie z pomocy Poradni jest bezpłatne i dobrowolne.   Kliknij, aby usłyszeć tekst! Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Śremie jest specjalistyczną placówką oświatową funkcjonującą od 1967r. Rejonem naszej działalności objęte są następujące gminy: Śrem, Dolsk, Brodnica i Książ Wlkp. Organem prowadzącym placówkę jest Powiat Śremski. Podlegamy nadzorowi pedagogicznemu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu. Udzielamy pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej. Wspomagamy dzieci i młodzież w prawidłowym rozwoju oraz udzielamy pomocy w korygowaniu zaburzeń. Pomocą obejmujemy także rodziców i nauczycieli. Poradnia posiada uprawnienia do wydawania orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego oraz orzeczeń o potrzebie indywidualnego nauczania dla dzieci i młodzieży niewidzących i słabo widzących oraz dzieci i młodzieży niesłyszących i słabo słyszących oraz dzieci z autyzmem wczesnodziecięcym – na mocy decyzji Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 11 lutego 2009 r., nr pisma WESWIO-425/6/09. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantują: wysokie kwalifikacje pracowników, ogromne zaangażowanie, gotowość do nieustannego doskonalenia zawodowego i wprowadzania nowych form pracy. Na naszej stronie znajdziecie Państwo informacje dotyczące naszej placówki, kadry oraz aktualnej oferty. Możecie zapoznać się z aktualnymi informacjami, pobrać druki a także znaleźć linki do innych, związanych z edukacją instytucji. Korzystanie z pomocy Poradni jest bezpłatne i dobrowolne.

 

Zapraszamy

 

 

Adres Poradni

adres_linia

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Śremie
63-100 Śrem, ul. Marciniaka 2
tel. (61) 283 48 64
http://www.poradniasrem.cop.pl
e:mail: ppp@poradniasrem.cop.pl
Sekretariat czynny:
poniedziałek, czwartek 7:30-17:00
wtorek, środa, piątek 7:30-15:30
linki
 
oskkominisrerstwokuratoeiumckepowiatoke
linianie
uniaW naszej Poradni korzystamy ze sprzętu komputerowego oraz oprogramowaniabip
edukacyjnego zakupionego ze środków finansowych z EFS oraz publicznych środków krajowych.
 
linianie
 
Kliknij, aby usłyszeć tekst! Lektor